Stord sokneråd


Visjon for Stord sokneråd:
Livet i fokus, nær Gud - nær menneske

 

Stord sokneråd 2019-2023
Anders Dahl - leiar
Dag Sele
Egil Petterteig
Ingeborg Islaug Hatlevik Ørjasæter
Nils Dale Elde
Kirsti Angvik Frugård
Johannes Vallestad Lamo (permisjon)
Sigrunn Ljosland (permisjon)
Sigrid Beate Tveit Eskeland

varamedlemer:
Signe Wiersen Vorland 
Dag Kjetil Lægreid
Dagfinn Koppang
Arne Rygg Drønen

Jørgen Knudsen  - geistleg representant

Reidun Andersen - sakshandsamar

 

Møtereferat Stord sokneråd:

Årsmelding 2021
Årsmelding 2020
 

03.01.2023

01.12.2022
08.11.2022
31.08.2022
14.06.2022
19.05.2022
21.04.2022
23.03.2022
22.02.2022
26.01.2022


07.12.2021
10.11.2021
29.09.2021
16.09.2021
15.06.2021
19.05.2021
20.04.2021
16.03.2021
17.02.2021
27.01.2021

08.12.2020
17.11.2020
29.10.2020
13.10.2020
27.08.2020
22.08.2020
05.08.2020
10.06.2020
05.05.2020
Årsmøte 11.03.2020
12.03.2020
19.02.2020
16.01.2020
07.12.2019
05.11.2019

Tilbake