Stord kyrkjelege fellesråd


Stord kyrkjelege fellesråd 2023 - 2027

Dag Sele - leiar
Heine Kaldefoss - nestleiar
Knut Gram
Tormod Stautland
Tom Knudsen - kommunal representant
Jørgen Knudsen - geistleg representant

Varamedlemer:
Guro Betten
Leif Steinar Alfsvåg
Ida Elin Hatlevik Tvedt
Nancy Aasheim
Fridleif Lydersen

 

Møtereferat

04.04.2024
14.02.2024
10.01.2024

09.11.2023
20.09.2023
15.06.2023
19.04.2023
09.02.2023

14.12.2022
09.11.2022
14.09.2022
15.06.2022
20.04.2022

Årsmelding 2021

15.12.2021
04.11.2021
22.09.2021
16.06.2021
14.04.2021
10.02.2021

15.12.2020
28.10.2020
17.09.2020
16.06.2020
15.04.2020
12.02.2020
17.12.2019

Tilbake